ZLATÝ DUNAJEC – ZAVÍRÁNÍ VODY

pá 25. – po 28.9.2020

Využijte toho, že v pondělí je státní svátek. Neubude ani den dovolené !

Plavba kaňonem zaříznutým hluboko do skal, peřejnatá řeka, stromy nádherně obarvené podzimem, chladná rána, ale přes den teplo a slunce, to je babí léto na Dunajci v Pieninském národním parku. Když k tomu přidáte skvělou partu vodáků a večerní posezení u pivka a kytar, je to dokonalý vodácký víkend.

Ti, kdo na těchto vždy vyprodaných zájezdech už byli, to mohou dosvědčit. Ovšem poslouchat chválu je jako cucat zabalený bonbón, nejlepší je to zažít. 

Léta jsme na tuto akci jezdili od pátku do neděle. Loni nám to díky státnímu svátku vyšlo už od čtvrtku. Bylo to parádní, zbyl čas na mnohem více věcí. Zvládli jsme vodu, turistiku i návštěvu termálů v Polsku. Prostě každý podle své chuti a sil. 
Proto jsme se rozhodli, také na žádost účastníků, to letos zopakovat. Padne sice den dovolené, ale no a co? Za ten zážitek to stojí. Ať padne! Jen trochu jinak zorganizujeme trasy plavby a časy.
Vše budeme stíhat v klídku a pohodě.

Program :  

  • pátek 25.9.  odjezd a ubytování, berte večeři, hospoda už nebude vařit ( čepovat ano)
  • sobota 26.9.  sjezd řeky,úsek Sromovce Nižne – Kroscienko,17 km,kdo bude chtít, může ráno vyrazit na pěší turistiku
  • neděle 27.9.  sjezd řeky, úsek Kroscienko – Zabresz,16 km kdo bude chtít může ráno vyrazit na pěší turistiku
  • pondělí 28.9. snídaně, sbalení bagáže, návštěva termálního koupaliště Gorocy Potok , odjezd domů

snídaně v 8 hod, sobota, neděle, pondělí
oběd, v balíčku cestou – sobota, neděle
večeře sobota, neděle

Ubytováni: v apartmánech pro 4 – 6 osob vybavených WC a sprchou

Řeku jedeme na lodích pro 2 os (Baraka) a pro 6 os (Coloredo). Napište nám do přihlášky (na horní liště-objednávky) na jakém typu chcete jet. Řeka Dunajec, ač peřejnatá, má malou obtížnost, WW II. I na ní se ale dá „udělat“ a tak těm kdo si moc nevěří nebo chtějí jet spolu s kamarády, doporučujeme Colorado.
Určitě si vemte neoprén. Bude sice pěkné počasí babího léta, ale znáte to, čert nikdy nespí. Těm co neopren nemají jej půjčíme. (cena – neopren 50.-Kč/den, boty 20.-Kč /den) Do poznámky v objednávce napište velikost neoprenu. Máme M až XXXL, popř. velikost bot. Neopreny budete platit až při odjezdu, vezměte si drobné.

Prosíme, hlaste se včas. Ať nejste na nás zase zlí, když nevyjde místo. Do objednávky napište nejen kolik vás pojede, ale také jména, adresy a data narození všech přihlášených. Na recepci musíme odevzdat seznam ubytovaných pro případnou kontrolu cizinecké policie. Díky za pochopení. 

odjezd: pátek 25.9.2020 z nového autobusového nádraží Frýdek

               sraz 15.10 hod , odjezd 15.30 !!!

návrat: pondělí 28.9.2020

v ceně:  

  • autobus po celou dobu zájezdu
  • sobota, neděle plná penze, pondělí snídaně
  • lodě,pádla,vesty + technické zázemí
  • ountry kapela – kytary,foukací harmonika,perkusy

cena: 3 800.-Kč

v ceně není: vstupné na termál a pojištění. Doporučujeme uzavřít pojištění na cestu a pobyt, rafting a škody způsobené jiné osobě