Lyžování – Rakousko

Lyžování – Rakousko , lyžařské středisko Stuhleck ,Semmering
pátek 2. – neděle 4.3.2018


Lyžařská stř. Stuhleck a Semmering patří k nejvyhlášenějším v Rakouských alpách. Stuhleck je dobře známé lyžařské středisko ve východních alpách,konkrétně v oblasti Semmering a pohoří Hochschvab. Se svými 1 782 metry je Stuhleck nejvyšším vrcholem Východního Rakouska. Zdejší sjezdovky jsou natolik kvalitní, že se zde pořádal i světový pohár ve sjezdovém lyžování.
Jen o několik kilometrů dál je lyž.stř. Semmering s velmi podobnými parametry. Tam si navíc můžete, pro sebe nebo vaše ratolesti, zapůjčit sáně a užít si rychlost na velmi kvalitní sáňkařské dráze.

Ubytováni budeme ve vesnici Langervang v bungalovech pro 4 osoby vybavených WC a sprchou. Langervang je vzdálený necelých 15 km od stř. Semmering-Stuhleck.
Jídlo – v ceně zájezdu jsou započítány snídaně. Oběd zakoupíte na sjezdovce a večeře si můžete připravit v kuchyni s jídelnou, které jsou součástí ubytování. Večer přijde na řadu vychlazený, čepovaný Radegast. Přibalte si tedy pivní sklo, jinak vám nabídneme kelímky.

V ceně zájezdu:

  • ubytování v pokojích pro 4 os vybavených sociálním zařízením
  • dvoudenní skipas (Semmering, Stuhleck)
  • 2 x snídaně
  • doprava autobusem po celou dobu zájezdu

Odjezd: pátek 2.3.2018 ve 12 hod z autobusového nádraží Frýdek

Návrat: neděle 4.3.2018 ve cca 23 hod tamtéž

Cena : 4 800.-Kč

V ceně není pojištění. Doporučujeme uzavřít pojistku na cestu a pobyt + pojištění odpovědnosti za škody způsobené jiné osobě.rakousko-lyze