HRON 2021

čtvrtek 15. – neděle 18.7.2021

Naše každoroční návštěva táto pohodové řeky se oproti loňsku vrátí zpět na Horehronie. Dole to bylo taky pěkné, ale voda přeci jen o dost pomalejší a na vodáckém zájezdu není pěkné okolí to nejdůležitější. Nakonec „ najkrajšie stromy su na Horehroní“ a voda tam teče rychleji . 

Pobývat budeme opět v našem oblíbeném vodáckém kempu Mlynčok, poblíž Bánské Bystrice. Mají tam dobré sociální zázemí a vybavenou kuchyňku pro přípravu stravy. Kdo máte, vezměte si raději i vařiče, ráno tam bývá dost plno. Rozhodně posedíme večer u ohně a dáme si i pivko v místním baru.

Pojedeme dva úseky řeky. Z Nemecké do Mlynčoku ( 14 km, když bude dost vody, prodloužíme tuto etapu na 20 km ) a z Mlynčoku na pěknou peřej Vlkanová ( 22 km ). Neděli necháváme otevřenou, uvidíme podle počasí a našich sil. Dáme na výběr – jet ještě na vodu, navštívit blízké termály nebo v klidu zabalit, dát si oběd a jet domů. Prostě uvidíme…

K dispozici máme 2 (Baraka) – 6 (Colorado) místné rafty. Napište do poznámky v objednávce, na kterém typu lodi chcete jet.

Vezměte si vhodné oblečení a boty do vody, opalovací krém, repelent, sluneční brýle a pokrývku hlavy. Také nezapomeňte na stany, spacáky, karimatky a prostě vše co potřebujete ke kempování.

Hron je pohodová řeka, i pro méně zkušené vodáky. Její obtížnost se pohybuje v rozmezí WW 1 – 2+.


SK CAPP varuje před užíváním alkoholu a drog, před a při jízdě v lodi. Ohrožujete tím život váš, i všech okolo.

Cena :  2 150.-Kč

V ceně:

  •  Autobus po celou dobu zájezdu
  •  Lodě, pádla, vesty, helmy, technické zázemí
  •  Instruktoři vodní turistiky
  • Kempovné

V ceně není:

  • Pojištění – pojištění na cestu a pobyt, rafting + pojištění zodpovědnosti za škody způsobené jiné osobě. Doporučujeme uzavřít!
  • Strava 

Odjezd ve čtvrtek 15.7.2021. Sraz v 13.30 hod, odjezd ve 14 hod z autobusového nádraží Frýdek.

Návrat tamtéž v neděli 18.7.2021 okolo 17 hod.

Hlaste se co nejdříve, ručíme za to, že později místa nebudou!