Elba

elba1

Říká se, že kolem ostrova Elba se nacházejí jedny z nejhezčích potápěčských oblastí v celém Středomoří. Potápěči si tu oblíbili nejenom členité pobřeží a průzračnou vodu, ale i pestrý svět mořských živočichů. Ti přitom nemusejí být vždy jen malí – potkat delfína není na Elbě nic až tak neobvyklého.

elba2 elba3

 

elba4

elba5

idk

My budeme ubytováni v letovisku Lacona. Campink CASA DEI PRATI
je postaven na rovinatém terénu, většina jeho plochy je zastíněna stromy.  Je zde minimartket s barem, nedaleko kempu je obchod s potravinami, bankomat, pizzerie a další bary. Ke sportovnímu vyžití slouží bazén pro děti i dospělé  ( bez poplatků, koupací čepice nutná), multifunkční hřiště, volejbalové a beachvolejbalové hřiště, pingpongový stůl a dětský koutek. K relaxaci je zde vířivka. K dispozici je venkovní gril. V dětském klubu probíhají každodenní animace. 1 km dlouhá písečná pláž Lacona je vzdálená asi 800 – 1 000 metrů, druhá, Margidore, s tmavými oblázky, je zhruba ve stejné vzdálenosti. Plážový beach bus zajišťuje kyvadlovou přepravu od kempu na pláž Lacona a zpět v průběhu hlavní sezóny (15.6.-15.9.) za poplatek 1 €/os.  WIFI zóna zdarma.     

   Vyjedeme v pátek a v sobotu ráno přejedeme trajektem na Elbu. Ubytujeme se a čeká nás krásný týden u moře, během kterého

můžeme vyrazit na pěkné výlety.

   Bydlet budeme v karavanech nebo stanech pro 4 os, vybavených venkovním posezením a kuchyní s plynovým sporákem, kde si

uvaříte jídlo podle své chuti.

   V sobotu před obědem vyrazíme k domovu.

 

Cena: 7 100.-Kč

V ceně: doprava, trajekt, ubytování.

 

 odjezd: pátek 23.8. z autobusového  nádraží  Frýdek

 návrat: neděle 2.9. dopoledne  tamtéž

elba8 elba9

  Přesné časy odjezdu a příjezdu zašleme přihlášeným před odjezdem.