BYSTŘIČKA 2023

VYPRODÁNO

sobota 27.5.2023
obtížnost  – WW 1 – WW 2+

Nebezpečné jezy, jezy smrťáky, uvíznutí na koruně jezu, protože je málo vody. Všechno toto je pravda, ale NE na této řece.
Bystřička je řeka, která všechny tyto skutečnosti mění jen v pověry. Na úseku 7 kilometrů, 20 sjízdných jezů a splavů. Tomu se říká říční rodeo. Tak neváhejte a pojďte si toto rodeo vyzkoušet s námi.
Vzhledem k tomu, že jednou je málo a třikrát je moc, tak si tuto řeku sjedeme dvakrát. První jízda bude taková oťukávačka. Každý z 20 skoků potřebuje jinou trajektorii splutí a hlavně, jinou nájezdovou rychlost. Jednotlivé skoky jsou vysoké v rozmezí 0,5 metru až 3 metry. Máte pocit, že
přeháníme, tak se přesvědčte osobně. Kdo nezažil, nepochopí.
Začátek plavby bude hned pod hrází přehrady Bystřička, konec naši plavby je po sedmi kilometrech uprostřed stejnojmenné obce. Po prvním, cvičném, splutí zde zabalíme saky, paky a vyrazíme zpět pod hráz, nafoukáme lodě a fičíme k vodě. Tentokrát už to bude ovšem jízda se vší parádou. Po doplutí k našemu cíli pobalíme lodě, hodíme se do gala, dáme pivko a klobásu…no a zas tu bude konec jedné super, střeštěné akce.
Plavit se budeme na 2 (Baraka) – 6 (Colorado) místných raftech. V přihlášce uveďte, na jakém typu lodi chcete jet. Zkušeným vodákům doporučujeme pro větší požitek dvojky, ale kdo si není úplně jistý v kramflecích, by měl, pro klid náš i váš, jet na šestce, ve které může sedět, dle přání, i jeden z naších zkušených instruktorů.
SK CAPP varuje před užíváním alkoholu a omamných látek před a při jízdě v lodi. Ohrožujete tím život váš, i všech okolo.

Cena : 700.-Kč

V ceně:

  • Cesta FM – Bystřička – a zpět
  • Lodě, pádla, vesty, helmy, technické zázemí
  • Instruktoři vodní turistiky
  • Startovné

V ceně není:

  • Pojištění – doporučujeme pojištění na cestu a pobyt, rafting + pojištění zodpovědnosti za
    škody způsobené jiné osobě
  • Neoprén – kdo chce, může si jej vypůjčit u nás. Uveďte v objednávce.  100,- / den
    • Uvádějte velikosti  od S až po XXL.

Odjezd v sobotu  27.5.2023 v 7 hod z autobusového nádraží Frýdek.
Dostavte se 20 min před odjezdem.
Návrat tamtéž v cca 15 hod.